Limitowana seria moich autorskich, eleganckich reprodukcji  drukowanych na luksusowym płótnie ze strukturą (giclee, Fine Art Print), pokrytym satynowym werniksem i na grubych, ręcznie robionych krosnach. Każda własnoręcznie przeze mnie przygotowana i podpisana. Trudno je, na pierwszy rzut oka, odróżnić od obrazów.

Reprodukcje są dostępne w formatach 90x90 cm, 80x100 cm i 70x100 cm w cenie 470 zł, a wersje kwadratowe są również w rozmiarze 80x80 cm w cenie 400 zł. Przy zakupie więcej niż jednej sztuki, ale jedną przesyłką, ustalam indywidualny rabat.

Prezentują się naprawdę świetnie. Poczytajcie opinie w postach gości na mojej stronie na fb. Jedną z nich można zobaczyć z bliska i dotknąć, np. w mojej ulubionej restauracji Winoteka, na pasażu Platinum Towers, przy Hiltonie w Warszawie, a wszystkie w Opolu, na Malince. Wystawiam faktury, wysyłam w Polsce i na cały świat.

Proszę kliknąć w zdjęcie, aby zobaczyć je w całości. Każdy monitor troszkę inaczej pokazuje kolory. Czasem posiadam pojedyncze sztuki innych wzorów. Proszę dzwonić lub pisać :)

Oczko
Wena

Wena

VinyLove
Luz Blues
Wersja z blondynką
After party
La Coffeina
Wersja z brunetką
Serce w walizce

Serce w walizce, 80x100 cm

After Party

After party, 90x90 cm

VinyLove

VinyLove, 90x90 cm

Warszawa, ul. Wilcza 29a

Printy w salonie piękności The Colours w Warszawie, na Wilczej 29 a. Można podejść i zerknąć :)

Serce w walizce, 80x100 cm

Printy
U Małgosi
Wena

Wena, 70x100 cm

Wena

Wena w Warszawie, u Asi

Wena - Tutti Frutti - After Party

Wena, Tutti Frutti, After Party

Pełnia, 70x100 cm, śliczny!

U Basi